Festiwal Sztuki w Puerto Montt

Około 550 młodych artystów z różnych części regionu wzięło udział w paradzie ulicznej „IV Fiesta Urbana de las Artes”. Festiwal organizowany jest przez stowarzyszenie młodych artystów regionu Los Lagos (Balmaceda Arte Joven Los Lagos) i stał się jednym z ważniejszych wydarzeń artystycznych i kulturowych Puerto Montt. W tym roku uczestnikami parady byli młodzi ludzie z Puerto Varas, Osorno, Ancud, Frutillar, Calbuco, Los Muermos, Cochamó, Castro i Puerto Montt . Na głównych ulicach miasta można było zobaczyć tancerzy, cyrkowców, pokazy teatralne oraz posłuchać genialnej muzyki na żywo ( m.in. Batucada)

Razem z Miguelem trafiliśmy na paradę przypadkiem – a szkoda! . Udało nam się jednak nakręcić komórką krótki filmik. Wydaje nam się, że mimo kiepskiej jakości jest on na tyle optymistyczny i zawiera w sobie mnóstwo fajnych dźwięków, że warto pokazać go i Wam 🙂 To jedna z tych rzeczy za które kocham Chile.

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.