Interaktywny przewodnik po Chile – cz. XV Region Magallanes i Antarktyka Chilijska

No i stało się! Po paru miesiącach przeszukiwania sieci, publikujemy ostatnią cześć naszego „Interaktywnego przewodnika po Chile”. Na koniec zapraszamy Was do Regionu Magallanes i Antarktyki Chilijskiej. To tutaj odwiedzicie główną atrakcję Chile – jeden z najpiękniejszych parków świata -Torres del Paine, przejdziecie się uliczkami Puerto Natales, Punta Arenas oraz najdalej wysuniętego na południe miasteczka świata Puerto Williams. Kolejny raj dla miłośników przyrody i pięknych widoków! Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas linki, ułatwią Wam wyznaczenie trasy po tym obszarze kraju.
Ważne: Mapę będziemy aktualizować. Jeśli Wy traficie na interesującą stronę, która pomogła Wam w przygotowaniu się do wyjazdu do Chile- piszcie!:)

Legenda:

i – przewodnik online po regionie
! – ciekawe i przydatne linki
czerwony – miasta/wsie
zielony – parki/ rezerwaty/pomniki przyrody
niebieski – dodatkowe atrakcje
czarny – trasy
żółty – blogi

Najedź wskaźnikiem na zdjęcie i wybierz co chcesz zwiedzić! 🙂

photo credit: Torres del Paine oraz Region Magallanes mapa

One comment

  1. Witam

    Załączam kilka zdjęć z drogi „W” w Torres del Paine. Treking w tych górach to naprawdę świetny wybór.

    Pozdrawiam

    Paweł Lech

    http://plech65.tumblr.com/post/139222382534/torres-del-paine-patagonia?utm_medium=email&utm_source=html&utm_campaign=post_photo

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.