Mieszkańcy Chile – krótkie filmy dokumentalne "Atlas Vivo de Chile"

Dla wielu Chile to przede wszystkim piękne i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Ale przecież wizerunek kraju tworzą przede wszystkim jego mieszkańcy. Właśnie ta myśl przyświecała Fundacji Imagen de Chile, która stworzyła niesamowity projekt Atlas Vivo de Chile/Living Chile Atlas, czyli zbiór krótkich filmów dokumentalnych przedstawiających życie, pasje i otoczenie obywateli Chile. Filmy zawarte w projekcie pochodzą z różnych zakątków Chile i charakteryzują się prostą estetyką, brakiem efektów specjalnych i muzyki w tle. Stały się lustrem odzwierciedlającym różnorodność, pomysłowość i ciekawość mieszkańców w Chile. Te mini-filmy dokumentalne są dostępne na stronie internetowej www.livingatlaschile.com oraz na YouTube – w języku hiszpańskim jak i z angielskimi napisami.

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLEOaPB_ZS-Izaf-RTsyKblDWMuDUamT_3&layout=gallery[/embedyt]

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.