Nowe wideo! Saltos del Rio Petrohué, Park Vincente Pérez Rosales

Po raz kolejny pojechaliśmy zobaczyć wodospady rzeki Petrohué (Saltos del Rio Petrohué), znajdujące się u podnóża wulkanu Osorno. Naszym głównym celem było nakręcenie dla Was wideo z tego pięknego miejsca 🙂 O tym jak można dostać się z Puerto Varas do Parku Vincente Pérez Rosales możecie poczytać w poście Narodowy Park Vicente Pérez Rosales: Saltos de Pertohue / Wulcan Osorno/ Jezioro Todos los Santos.  

„Saltos del Rio Petrohue (Wodospady Rzeki Petrohue) znajdują się w górnej części rzeki Petrohue w niewielkiej odległości od źródła czyli jeziora Todos los Santos. Wodospady znajdują się w Parku Narodowym Vicente Pérez Rosales, w pobliżu drogi prowadzącej do Petrohue – miejscowości nad jeziorem Todos los Santos. Bazaltowa lawa, która wydobyła się podczas erupcji Wulkanu Osorno,stworzyła bazę dla wodospadów. Przeciętny przepływ wody to 270 m3 na sekundę, ale może być znacznie większy w porze deszczowej, gdy poziom powierzchni jeziora Todos los Santos wzrasta nawet do 3 metrów.”

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.